Pbo.lv

Jaunumi un aktualitātes

Latvijas izlases atlase 2010.gada Pasaules čempionāta sacensībām raftingā

Pievienots: 2010.03.19.
Sveiki visi? airētāji un īpaši raftotāji, kas šogad ir plānojuši piedalīties pasaules raftinga čempionāta atlasē, lai uzvarētu un iegūtu ceļazīmi pārstāvēt Latviju R4 Pasaules čempionātā Nīderlandē, Zoetermeer 13-19 jūlijā. LR?«F vēlas paziņot, ka šogad nevarēs finansiāli atbalstīt vīriešu un sieviešu komandas. Tāpēc lūdzam komandas, kuras piesakās uz atlasi, ņemt vērā faktu ka pašām būs jāfinansē visi izdevumi, kas saistīti ar dalību pasaules čempionātā. LR?«F darīs visu iespējamo, lai atrastu atbalstītājus, sponsorus Latvijas? komandai.
Atgādināsim, ka dalības maksa ir 600EŪR komadai (4+1) un 200EŪR no papildu personas (treneris) kopā vienā komandā max cilvēku skaits nedrīkst pārsniegt 7 (piemērs: 4 dalībnieki+1 rezervists + treneris + masieris cenas izteiksmē tas satādīs 1000EŪR). Šajā maksā ietilpst visas ekstras ko saņem sportisti. Protams, ka ir iespēja braukt līdzi atbalstītājiem un rūpēties par ēdināšanu, dzīvošanu un pārējām lietām pašiem. Plus vēl komandas maksa IRF, kas ir 75 ŪSD no komandas. Protams +ceļa izdevumi.

LR?«F organizēs atlases sacensības (LČ?« ietvaros) un nosūtīs komandu pieteikumus organizatoriem. Pēdējā pieteikšanās diena uz PČR? ir 1. aprīlis, bet LR?«F jau ir pieteikusi uz PČ vienu vīriešu un sieviešu komandu, un vienojusies, ka komandu sastāvu pieteikumus nosūtīs pēc atlases sacensībām.
Informācija par? PČ atrodama mājas lapā www.wrc2010.nl

Noskatieties sacensību reklāmas rullīti: http://www.youtube.com/watch?v=p9znVhvNaSA
Varbūt nākotnē tur redzēsim arī mūsējos!

Pēdējās izmaiņas

Pēdējais pievienotais

LČŪ sacensības
Pievienots: 2016.05.11.
Citi pievienotie

Fotogalerija


© PBO.LV 2009-2022 Izstrāde © 2009-2022